STŘÍHÁNÍ PSŮ PARDUBICE

Váš nejlepší přítel v nejlepších rukách

Naše služby


Nabízíme:

Stříhání všech plemen dle standardu i přání zákazníka, klasické rozčesání dlouhosrstých plemen, rozčesání zaplstěných pejsků, trimování, ošetření srsti speciální hypoalergenní kosmetikou, koupání, fénování, kartáčování, stříhání drápků, odstranění přebytečných chloupků z uší a čištění uší, ošetření análních žláz.


Před návštěvou salónu:


Pejsek by měl být v dobrém zdravotním stavu a očkován. Dále by měl být před stříháním důkladně vykoupán tentýž den nebo den předem (mastná a špinavá srst se nedá stříhat). V případě zájmu Vám pejska rádi vykoupeme v kvalitní kosmetice přímo před stříháním. Srst by měla být rozčesaná a vykartáčovaná. Před trimováním nekoupejte psa bezprostředně před úpravou, umytí bříška a tlapek od nečistot po procházce nevadí. V žádném případě nespojujte návštěvu salonu s vycházkou, nečistoty v srsti, tlapkách (písek, bláto, větvičky, bodláky) ničí velmi drahé nástroje.

Pokud si nejste jisti, zda Váš pejsek nemá vnější parazity, zejména blechy, řádně jej před stříháním zkontrolujte. V případě napadení parazity je priorita nejprve pejska odblešit. S vhodnými preparáty mohu poradit, nebo kontaktujte veterinárního lékaře.